Výsledky zápisu do MŠ
25.5.2021
Dotazník k distanční výuce
29.5.2021

Narozeniny v MŠ

Vážení rodiče.

Narozeniny jsou pro děti velkým dnem a my máme velikou radost, pokud se atmosféra tohoto důležitého dne přenese i k nám do školičky. Prožíváme s dětmi jejich úspěchy i bolístka a máme velkou radost pokud jim můžeme udělat radost v jejich narozeninovém dni. O to víc nás potěší, když si malí oslavenci vzpomenou na své kamarády a za pomoci maminky vytvoří něco krásného a navíc i mnohdy naprosto zdravého. Děkujeme maminkám za jejich kreativitu a čas při přípravě dobrot pro kamarády ve školičce…

Podívejte se  jaké dobroty nám spolu s maminkami připravili: Matějíček S., Miuška B. a Matyášek B.

Co Vy na to?     Upřímně – nezbyl ani kousíček…    Děkujeme 🙂                                                                         Za děti z MŠ paní učitelky:)