Narozeniny v MŠ
27.5.2021
Schůzka rodičů budoucích šesťáků
2.6.2021
Narozeniny v MŠ
27.5.2021
Schůzka rodičů budoucích šesťáků
2.6.2021

Dotazník k distanční výuce

Vážení rodiče, milí žáci,

děkujeme všem vám, kteří jste nám poskytli důležitou zpětnou vazbu k distanční výuce. Vaše náměty a hodnocení jsou pro nás velice důležitým zdrojem informací pro případnou další distanční výuku, i když všichni doufáme, že další školní rok bude probíhat prezenčně a že se budeme moci normálně setkávat a učit ve školních třídách.

Mnohé vaše odpovědi jsou pro nás milým oceněním za ty dlouhé týdny, kdy jsme se s našimi žáky mohli vídat jen přes obrazovku počítače. Víme, že i pro vás, rodiče i děti, bylo toto období velmi obtížné a náročné. Vaše konstruktivní připomínky nám pomohou dále výuku zlepšovat. Některé vaše problémy týkající se např. délky vládních opatření, bohužel nejsme schopni ovlivnit.

Přeji nám všem, abychom společným dodržováním hygienických pravidel přispěli k tomu, že tato situace se již nikdy nebude opakovat.

Výsledky dotazníků je možné shlédnout ZDE:

Dotazník_rodiče

Dotazník_žáci