ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU
24.3.2019
Hasík
2.4.2019
ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU
24.3.2019
Hasík
2.4.2019

Noc s Andersenem v MŠ

A máme za sebou další krásnou pohádkou noc.

19 ročník „Noci s Andersenem“ je za námi a byl opravdu bohatý na  soutěže, hry, hádanky – zkrátka plný zážitků. Po 17 hodině se naši přihlášení předškoláci vydali do místní knihovny, kde je čekalo milé přijetí školáků.  Hledali jsme odpovědi do tajenky, poslouchali velmi pěkně pojaté předčítání z knihy  Z. Svěráka “ Tatínku ta se ti povedla“, zahráli si poznávací hry a po dobré večeři a dočtení pohádky jsme se vydali zpátky do školky. Děkujeme p. uč. Podrazské za báječný večer v knihovně. Ale i ve školce na nás čekali úkoly a hádanky. Děti si například vyzkoušely jak se chodilo kocourovi v botách nebo hledaly kamaráda v pohádkovém pexesu. Na všechny čekala sladká a „zdravá“ odměna. Místečka na spaní jsme si naštěstí připravili před odchodem do knihovny a tak jsme si dali něco dobrého na zub, vyčistili zoubky a v pyžámkách se uvelebili v pelíšcích. Konec předčítané pohádky už většina dětí neslyšela, děti spokojeně usnuly a spaly celou noc až do rána, kdy nás vzbudil zpěv ptáčků. Společně jsme posnídali a pak už začal zvonit zvonek na dveřích, že je čas jít domů.

Děkujeme  paní p. Hudské za výbornou buchtu a mošt ke snídani. Dětem patří velká pochvala jak celé pohádkové nocování zvládly…                                                      p. uč. Silva