Dotkni se vesmíru
25.10.2023
Papoušci
2.11.2023
Dotkni se vesmíru
25.10.2023
Papoušci
2.11.2023

Podzimní slavnost

Podzim je v plném proudu a my máme za sebou Podzimní slavnost – setkání. Počasí bylo spíš aprílové, chvíli teplo, pak studený vítr, déš,ť a to vše dokola. Takže ač jsme se setkali v prostorách školky, program byl nabitý. Na školkové zahradě jsme společně nasbírali jablka a Klubíčka z nich upekla výborné šátečky a Šikulíci jablečno-skořicové šneky jako pohoštění pro maminky a tatínky, kteří v hojném počtu dorazili. Celou školkou se tak linula vůně pravého podzimu, doplněná společnou výzdobou. A tak podzimní čas vnímáme všemi smysly. Na setkání nás tedy čekalo nejen upečené pohoštění, ale také spousta úkolů, soutěží a dílniček, jako například – míchání drinku-ovocný koktejl, krmení lesních zvířátek, hmatová hra Co je v podzimní krabici?, třídění jablíček podle barev, překážková dráha s kaštany, chytání pavouků 🙂 , vyrábění větrníků a podzimních náramků atd.
Děkujeme všem, co přišli, a doufáme, že si to užili stejně tak jako my:-) Těšíme se na další setkání.
Paní učitelky z MŠ