Dráček
Volby do školské rady
17.9.2019

Projektové dopoledne

Děti z oddělení Šikulů se s některými kamarády z Klubíček vydaly do střediska ekologické výchovy Divizna při ZOO v Liberci. Všechny děti si přivstaly a tak jsme mohli vyrazit včas a vše si v dostatečném čase užít. V připraveném programu „Příběh neobyčejného semínka“ se děti seznámily  s tím, co se děje se semeny a plody rostlin a stromů, shlédly pohádku o semínku, seznámily se se sklizní obilí, vyzkoušely si mletí obilí v mlýnku, prosévání v sítech, uhnětení těsta a tvoření placek. Placky nám všem po upečení opravdu moc chutnaly, vždyť jsme si je sami připravili. Po přestávce na dobrý oběd od paní kuchařky, nás čekal program „Dobrodružství z poznání v ZOO“, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavého o některých zvířatech díky našemu průvodci. Dopoledne uteklo velice rychle a pravda už trochu unavení jsme se vraceli do naší školky plni nových zážitků…       Tým učitelek.