Zahájení školního roku 2021 / 2022
25.8.2021
Podzimní slavnost
10.9.2021

Rodičovské schůzky v MŠ

V prvé řadě bychom chtěli poděkovat rodičům, kteří se této schůzky zúčastnili a všem, kteří se osobně či telefonicky omluvili. Máme radost, že Vás dění v mateřské škole zajímá :). Děkujeme i za podporu v organizování akcí a nabídky pomoci.  V letošním roce jsme přivítali mnoho nových kamarádů a jsme moc rádi, že adaptace probíhá velice dobře a rodiče s námi mohou sdílet úspěchy svých dětí.

Nyní s dětmi prožíváme přípravy na „Podzimní slavnost“ :), která se koná tento pátek 10.9.2021 v 16 hodin. Šikulíky čeká účast na „Týdnu české hračky“, který pořádá albrechtická Detoa. Pokud situace dovolí, každý měsíc čeká děti nějaká akce či zajímavá beseda, tak si přejme, ať je situace příznivá 🙂

Děkujeme za Váš zájem a podporu a těšíme se na další setkání třeba již zítra nebo na dalších akcích, které nás čekají.

Všichni z MŠ