Bubnování – změna termínu
18.6.2024
Výlet
23.6.2024
Bubnování – změna termínu
18.6.2024
Výlet
23.6.2024

Rozloučení s předškoláky

      19.6. přišel čas na naše rozloučení s předškoláky. Slavnost se vedla v indiánském duchu a i když si s námi počasí hrálo, zvládli jsme to na školní zahradě. Krom rozloučení, rozdání medailí, diplomů, knih s věnováním atp. bylo pro děti a rodiče připraveno hned několik stanovišť s indiánskou tématikou. Jako třeba stopování, hon na bizona, zkrocení divokého koně atd. Velkou odměnou bylo společné opékání buřtů, při kterém nás nezastavil ani déšť.
      Velké poděkování patří místním hasičům a jejich kamarádům, co nám narychlo zapůjčili a postavili stan proti dešti. A dále děkujeme i maminkám a tatínkům, co napekli a přinesli různé dobroty pro všechny. Moc jsme si to všichni s Vámi užili.
Děkujeme
p. uč. MŠ