Lyžníci MŠ
17.3.2019
Lyžařský kurz
20.3.2019
Lyžníci MŠ
17.3.2019
Lyžařský kurz
20.3.2019

Šikulové v jablonecké knihovně

Březen je měsícem knihy a tak se naši Šikulíci vypravili do knihovny v Jablonci n/N. Cesta vlakem rychle uběhla a po vydatné svačince se děti mohly porozhlédnout v dětském oddělení knihovny. Milé průvodkyně nám zodpověděly všetečné otázky, ale také si nás vyzkoušely ze znalosti pohádek a večerníčků – obstáli jsme! Za odměnu jsme se podívali v otočném hledišti na dvě pohádky od H. Ch. Andersena. Cestou na vlak jsme si ještě pohráli v parku, abychom si trochu protáhli nožky. Vrátili jsme se plni dojmů a obohaceni pěkným zážitkem…    Tým učitelek MŠ

Do knihovny se brzy opět podíváme. Naši předškoláci se v té naší josefodolské  setkají se školáky při již 19cté Noci s Andersenem. A to 29. – 30.3. Přihlásit své předškoláky můžete v MŠ.       p. uč. Silva