Šikulové v jablonecké knihovně
19.3.2019
ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU
24.3.2019
Šikulové v jablonecké knihovně
19.3.2019
ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU
24.3.2019

Lyžařský kurz

V minulém týdnu se 20 žáků našeho 7. – 9. ročníku účastnilo prvního výjezdového lyžařského kurzu naší školy. Děti mají na lyžák krásné vzpomínky, všechny jejich spontánní reakce jsou velice kladné, což nás všechny moc těší. Níže přinášíme vzpomínku deváťáků:

V pondělí 11.3. 2019 se dvacet žáků společně s učiteli vydalo na lyžařský výcvik do Bedřichova na Malinovku a Pastviny.
Bydleli jsme v hotelu Ludmila. Po příjezdu jsme se ubytovali a následně vyrazili na svah.
Celý týden nám vyšlo hezké počasí a připadl nám i nějaký ten sníh. Ve středu jsme dokonce jeli skibusem na Tanvaldský Špičák. I přes pár dešťových kapek jsme si lyžák moc užili. A přesto, že jsme se při návratu všichni těšili domů, věřím, že se mladší ročníky na další lyžák těší.
Tímto chceme poděkovat paní učitelce Gajdošové za nápad, panu učiteli Zoubkovi za skvělý večerní program a paní Harmanošové za perfektní výuku našich začátečníků.
Za devátou třídu : Lucka Picková, Honza Podrazký a Jana Möwaldová