BUBNOVÁNÍ ZRUŠENO
24.6.2024
Školní výlet 7. a 8. třídy za památkami do Prahy
1.7.2024
BUBNOVÁNÍ ZRUŠENO
24.6.2024
Školní výlet 7. a 8. třídy za památkami do Prahy
1.7.2024

Školní výlet 4. – 5. třída

V pondělí 24. 6. žáci 4. a 5. třídy vyrazili vlakem na Malou Skálu. Posilněni výbornou točenou  zmrzlinou jsme se vydali do Besedických skal, kde nás čekali krásné vyhlídky do blízkého i dalekého okolí. Kolem 14 hodiny jsme se na Malé Skále nalodili na rafty a spluli řeku Jizeru do Dolánek. Během plavby se všechny děti, které seděly v lodičce poprvé, naučily pádlovat. Po vylodění nás čekal pěší přesun do kempu Zrcadlová Koza, kde jsme přespali v chatičkách. Druhý den po snídani jsme v Dolánkách navštívili Dlaskův statek a Dům přírody Českého ráje. Zpět na Malou Skálu jsme jeli na koloběžkách a vlakem se vrátili do Josefova Dolu. Děti náročný výlet zvládly na výbornou a užili si spolu spoustu legrace :-).

Jana Harmanošová

2024_výlet_4_5_třída