Exkurze Detoa
Sponzoring
9.10.2023

Skřítek Podzimníček

Dnes byl den plný záhad. Po příchodu do školky jsme našli maličké stopy, které nebyly nikoho z nás, tajemná znamení a tiché volání o pomoc se rozlehalo celé ráno. Všechny indicie nás lákaly do vrchů našich lesů. A tak, jelikož jsme všichni kamarádi, jsme se celá školka vydala po tom tajemném hlasu. Cestou necestou, přes všechny překážky jsme se ocitli v lesní jeskyni, kde si každý mohl vyzkoušet svou odvahu a na konci objevit ukrytého skřítka i s jeho pokladem. Skřítek byl sám a ztracený a rád by bydlel v naší školce. Tak co myslíte? Vzali jsme ho s sebou?…..:-)

Experience vaping nirvana with the vaše neodolatelné nejlepší elf bar 1500. Zvyšte své smysly každým obláčkem. Objevte vrchol dokonalosti vapingu ještě dnes!

Petra Liegerová