Testování od 17. ledna
14.1.2022
Projektový den ve Vysokém nad Jizerou
25.1.2022
Testování od 17. ledna
14.1.2022
Projektový den ve Vysokém nad Jizerou
25.1.2022

Tisk 3D v MŠ

Jsme velice rádi, že jsme mohli v Mateřské škole přivítat pana Feichtingera, který nám názorně ukázal 3D tiskárnu a tisk na ní.  Děkujeme za ukázky nejen hraček, které se dají na tiskárně vytisknout. Během návštěvy a zajímavého povídání se vytiskla píšťalka, která  pronikavě píská – opravdu, téměř všechny děti si to vyzkoušely :). Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého. Asi pro nás nejdůležitější informací bylo, že tento materiál se v přírodě po čase rozloží a nezůstává v půdě tisíce let jako klasický plast. Velikou radost dětem udělal dárek, krásný pejsek.  Děkujeme za návštěvu a seznámení se s pokrokovou technologií.                                                     Šikulové z MŠ