Tisk 3D v MŠ
24.1.2022
Závěr pololetí v naší škole
25.1.2022
Tisk 3D v MŠ
24.1.2022
Závěr pololetí v naší škole
25.1.2022

Projektový den ve Vysokém nad Jizerou

Žáci osmého a devátého ročníku se v pátek 21. ledna vydali do Vysokého nad Jizerou na projektový den, který pro ně připravila tamní Integrovaná střední škola. Žáci si mohli důkladně prohlédnout moderní a velmi dobře vybavené školní dílny, které svými novými automobily doplňuje Škoda Auto, jež se školou úzce spolupracuje. Součástí prohlídky byl i zasvěcený výklad zástupce ředitele této školy, který se oprávněně chlubil novými halami i celým zázemím. V naprosté většině dílen je nejmodernější vybavení, takové, s jakým se budoucí absolventi setkají v reálném provozu. Vše je tedy při studiu na této škole jako ve skutečnosti, vybavení i nejnovější automobily, na kterých se studenti učí. V druhé části exkurze si naši žáci mohli vyzkoušet výměnu duše u horského kola, sestavit si různé elektrické obvody a také se naučili nastavit jednotlivé prvky horského kola. Celý program včetně dopravy a výborné svačiny pro žáky organizovala Integrovaná střední škola.

Protože mnohé žáky tato střední škola zaujala, mohou ji za doprovodu rodičů znovu brzy navštívit na dnech otevřených dveří, které se konají 18. a 19. února 2022.

Monika Hejná

2022_Vysoké n. J.