Volby do školské rady
17.9.2019
Divadlo v MŠ
19.9.2019
Volby do školské rady
17.9.2019
Divadlo v MŠ
19.9.2019

Týden české hračky

DETOA Albrechtice s.r.o. ve spolupráci s partnery Lesy České republiky a Obcí Jiřetín pod Bukovou vyhlašuje nový ročník soutěže Týden české hračky, která se bude letos konat od 19.9. do 28.9.2019, opět v areálu Muzea výroby hraček v Jiřetíně pod Bukovou. Soutěžit se bude v sedmi kategoriích, vítězové sobotního vyhlášení si odnesou atraktivní ceny věnované pořadatelem. Této oblíbené tvůrčí soutěže, kdy děti samy vyrábí hračky z dřevěných komponentů, se účastníme již od samého jejího vzniku a nebude tomu jinak ani letos. Prvňáci, druháci a třeťáci vyjedou se svými učitelkami do Jiřetína ve středu 25. září. Podrobné informace obdrží děti u svých třídních učitelek. Popřejme jim dobrou zábavu a radost z tvoření.

Jana Podrazká