ČČK v MŠ
11.4.2019
Výsledky zápisu do 1. ročníku
11.4.2019
ČČK v MŠ
11.4.2019
Výsledky zápisu do 1. ročníku
11.4.2019

Velikonoce se blíží…

I u nás ve školce se velmi těšíme na Velikonoce. A protože Svatý týden začíná květnou nedělí, přispěli jsme do výzdoby Josefova Dolu už před víkendem a ozdobili jsme převislé vrby v parku velikonočními vajíčky, které vybarvily a vystříhaly děti. Ani jsme netušili jak pěkné to nakonec bude, ale to můžete posoudit sami… 🙂

Svatý týden jsme si barevně rozdělili a každé ráno se sejdeme při „Zpívání na schodech“ oblečeni do správné barvy:

Pondělí – MODRÁ,  Úterý – ŽLUTÁ,   Středa – ČERVENÁ,  Čtvrtek – ZELENÁ.

Ve středu nás čeká tradiční Velikonoční jarmark v knihovně, který začíná ve 14.30 hodin. Děti s p. učitelkami pilně vymýšlely a vyráběly výrobky, které zde budou v prodeji.  Moc se těšíme, že se přijdete podívat, naše děti podpoříte, něco dobrého ochutnáte a posedíte u dobré kávy. 🙂         Tým učitelek MŠ