Aktualizované rozvrhy a plán práce na školní rok 2019/20
29.8.2019
Harmonizační pobyt
8.9.2019
Aktualizované rozvrhy a plán práce na školní rok 2019/20
29.8.2019
Harmonizační pobyt
8.9.2019

Začínáme nový školní rok 2019 / 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

čas krásných, bezstarostných dní se přiblížil ke svému konci a my opět začínáme nový školní rok. A jistě mi mnozí dáte zapravdu, když řeknu, že s čím větší chutí a radostí ho začneme, tím lépe se nám v něm bude dařit. Cokoliv děláme s chutí a nadšením, dopadne lépe než to, co děláme bez nadšení či přímo s odporem.

Zkusme tedy všichni v letošním školním roce začít alespoň s kladným očekáváním. Buďme pozitivní a dobré výsledky se jistě dostaví. Je totiž jen na nás samotných – na všech dohromady, jaké prostředí si ve škole vybudujeme a jak se nám v ní bude líbit.

Přeji nám všem, aby se nám společná práce dařila a všichni jsme do naší školičky chodili rádi.

2. září skončí vyučování přibližně v 9 hodin

3. září skončí 1. stupeň v 11.40 a 2. stupeň ve 12.35

Od středy 4. září se budeme učit podle rozvrhů, které si již nyní můžete prohlédnout v oddíle PRO ŽÁKY – ROZVRHY. Další plánované aktivity si můžete pročíst v Kalendáři akcí v oddíle DOKUMENTY PRO RODIČE.

Kateřina Titěrová