Slavnostní zahájení školního roku
31.8.2020
Projektový den v MŠ
6.9.2020

První den v 1. třídě

Každý den něco překrásného končí, každý den něco nového se začíná……

Těmito slovy jsme zahájili uvítání nových prvňáčků v naší škole. Jsou to právě oni, kteří poprvé usedají do školních lavic a začíná jim nová důležitá životní etapa. Po prvním setkání v šatně, doprovodili své kamarády do lavic žáci 2. ročníku.  Ve třídě pak děti přivítala paní ředitelka Mgr. Kateřina Titěrová a pan místostarosta obce MUDr. Karel Stuchlík.

Děti se všem představily a udělaly první krůčky ke kamarádství. Přejme jim, aby  překrásné chvíle ve škole nebraly konce a nadšení i chuť do učení jim dlouho vydržela.

Nasát atmosféru prvního školního dne v 1. třídě můžete z fotografií v příloze.

Jana Podrazká, třídní učitelka

2020_První_třída