Hodnocení vzdělávání na dálku
25.6.2020
Den Země v MŠ
4.7.2020
Hodnocení vzdělávání na dálku
25.6.2020
Den Země v MŠ
4.7.2020

Letní slavnost v MŠ

Pátek 26.6. byl posledním „školním“ dnem i v MŠ. Dopoledne jsme s dětmi poděkovali paní uklizečce, p. kuchařkám a pracovníkům Obecního úřadu. Tito lidé se o nás celý rok starají, ale mnohdy nejsou vidět. Naše poděkování si opravdu zaslouží a tak jsme k poděkování připojili i malou pozornost :).

Odpoledne se konala Letní slavnost, při které jsme pasovali budoucí prvňáčky a popřáli jim mnoho úspěchů při zdolávání učiva Základní školy. Počasí nám přálo a tak jsme si mohli podle chuti zasportovat a vytvořit něco hezkého sebou i na sebe :). Děkujeme rodičům za báječné občerstvení, které na akci přinesli – jste úžasní. Některé děti uvidíme až po prázdninách, s některými se nyní vídáme během prázdninového provozu, ale všechny děti si odnesly ze slavnosti dárečky od p. učitelek. 🙂

Všem dětem a jejich rodinám přejeme krásné léto plné pohody a zdraví.                       Všichni z MŠ