Vánoční dílny v Ekocentru
23.12.2018
Vánoční besídka v první třídě
3.1.2019
Vánoční dílny v Ekocentru
23.12.2018
Vánoční besídka v první třídě
3.1.2019

„S vůní vánoc.“

V pátek odpoledne se naše školička rozezněla koledami, které děti zazpívaly svým nejmilejším… Zpívání na schodech má již svou tradici a děti pilně nacvičovaly básničky i písničky a opravdu to letos zvládly na jedničku. Po velkém potlesku se mohli všichni zúčastnění občerstvit kávou, čajem a dokonce i likérem, který připravili naši nejmenší. Šikulové i Klubíčka také pekli. A tak jsme mohli nabídnout jablečný závin, jablečný koláč a samozřejmě nechybělo cukroví od maminek, za které moc děkujeme. Kdo měl chuť a čas mohl si vytvořit něco na památku nebo pro radost. Letos poprvé jsme vyhlásili soutěž „Vyrob stromeček“ a mile nás překvapilo, kolik rodičů s dětmi se zapojilo. Hlasováním přítomných se pak rozhodlo o vítězi, který obdržel cenu. Děkujeme za krásné výrobky všem, kteří se soutěže zúčastnili a věříme, že při výrobě stromečku strávili s dětmi hezké chvíle, protože o to nám šlo především… Jsme rádi, že jsme mohli též malou drobností poděkovat všem, kteří naši školičku podporují a myslí na nás každý rok. Děkujeme za Vaši přízeň.

Milé děti, přejeme vám šťastné a veselé vánoce, pod stromečkem dárky, které jste si přály a mnoho krásných okamžiků s vašimi nejbližšími…

Rok 2018 se pomalu loučí…   …a my se na Vás moc těšíme v roce 2019.               Všichni z MŠ